BİZ KİMİZ?


Temelleri 1990 yılında atılmış olan Dağ İnşaat, altyapı ve üstyapı taahhüt işleri ve yatırımları gibi alanlarda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kurulduğu günden bu güne sektöründe pek çok ilke imza atan ve geleceğe ışık tutan firma anlayışı ile yurt içinde; Belediye, İdare, Organize Sanayi Bölgeleri ve özel kooperatiflere bağlı genel alt yapı işlerinde, yol, sanat yapıları, toprak işlerinde ayrıca şehir merkezlerinde özel konut, iş merkezi inşaatlarının iksali, derin kazı ve hafriyatların yapılması ve ocaktan; kum, kırmataş, stabilize dolgu temini ve nakliyesi alanlarında faaliyet gösteren Dağ İnşaat, sahip olduğu tecrübeden , teknolojiden ve donanımlı güçlü ekipmanlarının üretme kapasitesinden aldığı güçle daha da büyük projelerin altına imza atmayı hedeflemektedir.

Temel prensibi, üstlendiği işleri sağlam, kaliteli, modern teknik araç ve makine parkıyla zamanında bitirerek sahibine teslim etmek olan Dağ İnşaat, gelişen Türkiye’nin sektöründe çağdaş firması olmaktan onur duymaktadır. Çağa ayak uydurmanın gereklerinden biri olarak araç ve makine parkını devamlı olarak yenileme çabasında olan Dağ İnşaat, geniş bir referans portföyüne sahiptir. Sunduğu hizmetlerin kalitesi, sertifikalarla belgelenmiş olan Dağ İnşaat, deneyimli ve eğitimli insan gücü ile faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışırken, toplumsal sorumluluk bilinciyle de hareket ederek öncü şirketler arasında yer almaktadır.